Acil Durum Aydınlatma Üniteleri.:SAGES Güvenlik

ACİL DURUM YÖNLENDİRME ÜNİTELERİ

ACİL durum yönlendirme üniteleri, şebeke geriliminin yangın, sabotaj, su baskını, elektrik arızası gibi nedenlerle kesilmesi ve normal aydınlatma sisteminin devre dışı kalması durumunda otomatım olarak devreye girerek binadan çıkış noktalarına ulaşılacak kaçış yollarını belirleyen cihazlardır.

ACİL durum aydınlatma üniteleri ile birlikte binada can kaybI, panik ve izdihamı önlemek, hızlı ve güvenli bir tahliye sağlamak için kullanılırlar.

*Ürün resimlerinin üzerine farenizi getirerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

ECOLITE Serisi

Sages Güvenlik

ECOLITE tek yüzlü, 8W flüoresan lambalı, polikarbonat gövdeli, IP65 koruma sınıfı özelliği ile bina içi ve bina dışı açık alanlarda ve kaçış yollarında kullanıma uygun, duvar montajına uygun bir yönlendirme ünitesidir. 32x12 cm ölçülerindeki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 24m mesafeden görülebilir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

SLIMLITE SML1 Serisi

Sages Güvenlik

SLIMLITE SML1 Serisi ACİL durum yönlendirme üniteleri tek yüzlü, 8W flüoresan lambalı, saç gövdeli, duvar montajına uygun cihazlardır. Standart olarak beyaz renkli olarak üretilen SLIMLITE SML1 armatürler sipariş üzerine farklı renklerde de temin edilebilir. 31x15 cm ölçülerindeki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 30m mesafeden görülebilir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

SLIMLITE SML2 Serisi

Sages Güvenlik

SLIMLITE SML2 Serisi ACİL durum yönlendirme üniteleri çift yüzlü, 8W flüoresan lambalı, saç gövdeli, tavan montajına uygun cihazlardır. Tavana doğrudan sıva-üstü olarak monte edilebilecekleri gibi tijlerle de asılabilirler. Standart olarak beyaz renkli olarak üretilen SLIMLITE SML2 armatürler sipariş üzerine farklı renklerde de temin edilebilir. 31x12 cm ölçülerindeki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 24m mesafeden görülebilir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

EXLITE Serisi

Sages Güvenlik

EXLITE Serisi ACİL durum yönlendirme üniteleri, tek yüzlü, 8W flüoresan lambalı, saç gövdeli, duvar montajına uygun cihazlardır. Standart olarak beyaz renkli olarak üretilen EXL1 Serisi sipariş üzerine farklı renklerde de temin edilebilir. 37.5x16cm boyutlarındaki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 32m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir. İnce ve zarım yapısı ile özellikle prestijli ortamlar için tasarlanmış olan EXL1 geniş yüzeyi ile yönlendirme görevİ yaparken, ayrıca zemine bakan yüzeyindeki bir pencereden aydınlatma sağlamaktadır. EXLITE 'In çift yüzlü modellere de vardır.


Email: info @ sagesguvenlik.com

DECOLITE Serisi

Sages Güvenlik

DECOLITE Serisi ACİL durum yönlendirme üniteleri, tek veya çift yüzlü, 8W flüoresan lambalı, alüminyum gövdeli, duvar montajına uygun cihazlardır. Standart olarak mat siyah boyalı olup sipariş üzerine başka renklerde de üretilebilir. 31x12cm ölçülerindeki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 24m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

VERTILITE Serisi

Sages Güvenlik

VERTILITE, çift yüzlü, 8W flüoresan lambalı, bina içi kullanıma uygun, asma tavana kolayca monte edilebilen bir yönlendirme ünitesidir. Standart olarak beyaz renkte veya İsteğe bağlı olarak farklı renklerde üretilen kapağI, pencereli veya penceresiz olabilmektedir. pencereli kapak kullanıldığında VERTILITE aynı zamanda bir aydınlatma ünitesi olarak da görev yapmaktadır. 8mm kalınlıkta şeffaf pleksiglas yönlendirme levhası İsteğe bağlı olarak serigrafi baskılı veya pantograf oymalı olarak üretilebilir. 29x12cm boyutlarındaki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 24m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

VERTILITE CM Serisi

Sages Güvenlik

VERTILITE CM, çift yüzlü, 8W flüoresan lambalı, bina içi kullanıma uygun, tavana sıva-üstü monte edilebilen bir yönlendirme ünitesidir. Standart olarak beyaz renkte veya İsteğe bağlı olarak farklı renklerde üretilmektedir. 8mm kalınlıkta şeffaf pleksiglas yönlendirme levhası İsteğe bağlı olarak serigrafi baskılı veya pantograf oymalı olarak üretilebilir. 29x12cm boyutlarındaki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 24m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

VERTILITE WM Serisi

Sages Güvenlik

VERTILITE WM, tek yüzlü, 8W flüoresan lambalı, bina içi kullanıma uygun, çıkış kapılarının üzerinde duvara monte edilmek üzere geliştirilmiş bir yönlendirme ünitesidir. kaçış yollarında koridorlar boyunca, yön değiştirme ve kesişme noktalarında duvarlara sıva-üstü olarak monte edilmeye çok uygundur. Standart olarak beyaz renkte veya İsteğe bağlı olarak farklı renklerde üretilmektedir. 8mm kalınlıkta şeffaf pleksiglas yönlendirme levhası İsteğe bağlı olarak serigrafi baskılı veya pantograf oymalı olarak üretilebilir. 29x12cm boyutlarındaki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 24m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

PRESTIGE Serisi

Sages Güvenlik

PRESTIGE Serisi çift yüzlü, 8W flüoresan lambalı, bina içi kullanıma uygun bir yönlendirme ünitesidir. Tavandan zincirle asılarak veya özel bir briketle duvara monte edilerek kullanılan PRESTIGE, standart olarak altın r de üretilmektedir. sipariş üzerine farklı renklerde de temin edilebilir. 8mm kalınlıkta şeffaf pleksiglas yönlendirme levhası İsteğe bağlı olarak serigrafi baskılı veya pantograf oymalı olarak üretilebilir. 37.5x16cm boyutlarındaki yönlendirme işareti standartların belirlemiş olduğu değerler uyarınca 32m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

ECOSIGN Serisi

Sages Güvenlik

ECOSIGN Serisi tek yüzlü, 8W flüoresan lambalı olarak üretilen, saç gövdeli, duvara monte edilen, bina içi kullanımına uygun ekonomik bir yönlendirme ünitesidir. Standart olarak beyaz renkli olarak üretilen ECOSIGN armatürler sipariş üzerine farklı renklerde de temin edilebilir.31 x 12cm ölçülerindeki yönlendirme işareti, standartlara uygun olarak 24m mesafeden görülebilme özelliğine sahiptir


Email: info @ sagesguvenlik.com

ELU Serisi

Sages Güvenlik

20W, 40W veya 50W güçlerde tek ya da çift spotlu olarak üretilen ELU Serisi, geniş hacimlerde, koridorlarda ve yüksek aydınlatma seviyeleri gerektiren mahallerde kullanılır. ELU, lambalar ve akü için her türlü denetim ve koruma devrelerine sahiptir. 1, 2 ve 3 saat süreli modellere vardır.


Email: info @ sagesguvenlik.com

AQUALITE Serisi

Sages Güvenlik

AQUALITE, 36W kompakt flüoresan lambalı, polikarbonat gövdeli, IP65 koruma sınıfında, özellikle tozlu ve rutubetle HARİCİ ve DAHİLİ ortamlar için geliştirilmiş bir aydınlatma ünitesidir. Yüksek hacimlerde ve yüksek aydınlatma seviyeleri gerektiren mahallerde özellikle tercih edilmelidir. 1 ve 3 saat süreli modellere vardır.


Email: info @ sagesguvenlik.com

UST

Bursa Acil Aydınlatma üniteleri ve bursa güvenlik sistemleri