Akıllı Ev Sistemleri - Bursa : SAGES Güvenlik

Akıllı Ev Sistemleri Powered by FIBARO

FIBARO akıllı ev sistemleri piyasada bulunan en iyi bina otomasyonu çözümüdür.

Tadilat gerektirmeyen bir kurulum sistemi sunmasi sayesinde, yüzlerce metre kablo çekilmesi ihtiyacini ortadan kaldirir.  Minyatür modüllerimiz herhangi bir buata, aydinlatma veya panjur dügmesinin yuvasina yerlestirilebilir ve tüm elektriksel sistemlerle uyumludur.

LED ve florasan lambalari ve eski tip elektrik sistemlerindeki (aydinlatma dügmelerinde nötr hattinin bulunmadigi) aydinlatmalari kontrol edebilen piyasadaki tek sistemdir.

Fibaro Akıllı Ev Sistemleri cihazlari bina altyapisina kalici olarak baglanmaz. Bu sayede, evinizi yeniden dekore etmek, duvarlarin yerini degistirmek, iç dizayni yeniden sekillendirmek isterseniz sorun yok, sadece gerekli modülleri çikartin ve yeni yerlerine takin.  Mesh ag yapisi, yeri degistirilen modülün yeni yerini sistemde güncelleyecek ve diger bilesenlerle birlikte çalismaya devam etmesini saglayacaktir.

Uyumluluk ve Z-Wave teknolojisi

Fibaro, pazardaki cep telefonlarinin büyük çogunlugu ile ve bütün tablet bilgisayarlar ile uyumludur ve bu sayede kontrol ve iletisimde sinirsiz özgürlük saglar.

Fibaro ürünleri, Z-wave temelli üretim yapan yaklasik 300 farkli üreticinin cihazlari ile  uyumludur.

Piyasadaki tüm IP kameralarla uyumludur. Herhangi bir olay tespit edildiginde, sistem cep telefonunuza resim veya videosunu gönderir.
 

Akıllı Sistem

Fibaro sistemi farkli cihazlarin durumunu izler, kontrol eder ve eger gerekliyse olusan olaylarla ilgili sizi bilgilendirir. Piyasada motorlu stor, panjur veya tentenin konumunu bilebilen tek sistemdir. Otomatik olarak kendini günceller. Kayitli ayarlarini otomatik olarak yedekler ve yedekleri uzak sunuclara gönderir. Pil ile çalisan bilesenler, pilleri degismesi gerektiginde sizi bilgilendirir. Tatile çiktiginizda isitmayi açik unuttuysaniz, Fibaro size isitmayi kapatmak isteyip istemediginizi soran bir mesaj yollayabilir.

Grafik arayüz

Özel bir yazilima ya da teknik destege ihtiyaç duymadan cihazlar arasi baglantilari, senaryolari ve tüm sistem zekasini herhangi bir anda herhangi bir bilgisayardan yapabileceginiz kolay arabirime sahip tek sistemdir.

Güvenlik

Fibaro Akıllı Ev Sistemleri mevcut alarm sistemiyle entegre çalisabilir.

Bilesenler, ana üniteden bagimsiz olarak da çalisabilirler. Örnegin, ana ünite arizalanmis olsa bile, sistemin bir yangin tespit etmesi durumunda, motorlu panjurlar açilir, elektrikli pencereler açilir, duman tahliye sistemi devreye sokulur. Sisteminizi disaridan kontrol etmek için VPN ya da statik IP adresine ihtiyaç yoktur.

UST

Sakarya Akıllı ev sistemleri, Bursa Akıllı ev sistemleri