Akıllı Ev Sistemleri - Bursa : SAGES Güvenlik

Destek ve yardim bölümü

Hizmet ve çözümlerimiz altında gecen ve merak ettiğiniz soruların cevapları aşağıdaki gibidir.

Kamera ve güvenlik sistemi ile alakalı sorular.

Kapalı devre televizyon için kullanılan genel bir kısaltmadır. C ve CS Mount ne demektir? Bir kameraya lens monte etmek için iki endüstri standardı vardır. C-Mount lensin flanş geri uzaklığı 17.5mm, CS-Mount lensin ise 12.5 mm dir.

Artan tarama formatı, veriyi kameradan(sinyal) tarandığı gibi ardışık sırada çıkarır. Bu tarama formatı, geleneksel RE–170 CCD kameralarının yaptığı gibi her çıkış sekansı başına yarım görüntü yerine, devamlı bir akım halinde tam bir kare görüntü üretir. Standart RS–170 video bağdaşıktır ve esasen bir kerede görüntünün yarısını üreterek iki ayrık alanda çıktı meydana getirir. Cohu'nun üretmiş olduğu yeni 6600 serisi Progressive Scan Kamerası ile, yeni bir tam görüntü kameradan her 1/60. saniyede alınabilir. Bu sayede makineler bilgiyi çok daha hızlı işleyep görüntüleyebilir veya programlanmış yönergelere göre hareket edebilir.

Frekans bandının alt ve üst sınır frekansları arasındaki farkı ifade eden saniye başına silsile sayısıdır(Hertz). Aynı zamanda çeşitli frekansların bulunduğu bir bantın genişliği anlamındadır.

UST

Bursa Güvenlik Kamera Sistemleri servis destek ,

<