Güvenlik hizmetleri ve çözümleri - Bursa : SAGES Güvenlik

SİZLERE BİR SORU NE KADAR GÜVENDESİNİZ?

Suç kavramı, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünya hükümetleri açısından büyük bir sosyal problemdir. Bu problem akabinde güvenlik ihtiyacını doğurmuş ve özellikle kişisel güvenliği / ev güvenliğini / çalıştığımız ortamların güvenliğini tehdit eder hale gelmiştir. .

Yeme, içme, barınma ihtiyacımızdan sonra en zaruri ihtiyacımız güvenliktir.

T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü 2009 Faaliyet Raporu Verileri:

  • Gasp - 5.501
  • Oto Hırsızlığı - 15.235
  • Evden Hırsızlık - 72.110
  • İşyerinden Hırsızlık - 38.202

Bu ihtiyaçlarımıza aradığımız tüm cevapları SAGES GÜVENLİK’de bulabilir.


HİZMETLERİMİZ // ÇÖZÜMLERİMİZ

Kameralı Güvenlik Sistemleri

Kapalı Devre Televizyon (CCTV), izlemek istediğiniz alanların değişik yerlerine yerleştireceğiniz kameralar ile ortamı kontrol altına alan sistemlerdir. CCTV teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli korunma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır. Ev, işyeri, fabrika gibi mekanlarda güvenliği ve personel denetiminin yanı sıra sanayi tesislerinde üretim faaliyetlerini izlemek için kullanılan iç ve dış ortam kameralar bulunmaktadır. Kullanılan mekanlar ile personel ve çevre güvenliği, üretim alanlarının takip ve kontrolü gibi ihtiyaçların karşılanması amacıyla tesis edilir

Hırsız Alarm Sistemleri

Hayatınızın, ailenizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Kendiniz ve sevdikleriniz için en güvenli yol önceden tedbir almaktır. Yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi acil durumların yanı sıra günümüzde hızla artan hırsızlık, gasp gibi suçlara da kayıtsız kalmamalı ve önlem almalıyız. Dolayısıyla günümüzde bir güvenlik sistemine sahip olmak hayati önem taşımakta ve neredeyse şart haline gelmektedir.

Yangın Algılama ve ihbar Sistemleri

Sages Güvenlikt; ev, ofis, işyeri mekanlarında Yangın Güvenlik Sistemleri ile riskinizi tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu sistemde en son teknolojiye sahip, yangın alarm panellerini, duman dedektörlerini, ısı dedektörlerini, kırbas butonlarını, uyarı sirenlerini ve gaz dedektörlerini kullanmaktadır. Kullanılan bu sistemler sayesinde tarafımıza gelen sinyaller; Alarm İzleme Merkezleri tarafından alınmakta, müşterilerimize bilgisi verilmekte ve gerekli kolluk kuvvetlerine durum bildirilmektedir. Bu hizmetimiz 7 gün 24 saat verilmekte olup, gerekli olduğu hallerde ise tarafınıza teknik destek hizmeti de verilmektedir

Motorlu Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile uygulanmaktadır.

Görüntülü Diyafon Sistemleri

Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

Acil Durum Üniteleri

Acil durum aydınlatma sistemi; Şehir şebekesi veya benzeri bir enerji kesintisi durumunda, yangın, deprem gibi nedenlerle bina ya da yapının elektrik enerjisinin güvenlik amacıyla kesilmesi, bir devre kesici veya sigortanın açılması nedeniyle normal aydınlatmanın kesilmesi durumunda otomatik devreye giren cihazlar ve sistemlerdir.

Peki Bu hizmetlerden hangisi sizin için uygun?

  • Kameralı güvenlik sistemleri
  • Yangın algılama ve ihbar sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Motorlu bariyer sistemleri
  • Görüntülü Diyafon sistemleri
  • Acil Durum üniteleri

UST

Bursa Güvenlik hizmetleri