Kurumsal - Bursa : SAGES Güvenlik

KURUMSAL

SAGES GÜVENLİK SİSTEMLERİ HAKKINDA BİLGİLER

About us

Güvenlik Sistemleri, Kamera,Hırsız Alarmı,Yangın Algılama, Otomatik kapı ve Kontrollu geçiş sistemleri alanında faaliyet gösteren Sages Güvenlik Sakarya'da 2012 yılında kurulmustur.
Kuruluşunun üzerinden 1 yıl geçtikten sonra Merkezini Sakarya'dan Bursa'ya taşımıştır.

Bursa'da uzun yıllar güvenlik sistemleri üzerine çalışmış ve bursanın güçlü firmalarının çözüm ortaklığını yapmış bir kadroya sahiptir.

Çalıştığı güvenilir firmalar alanında ilerlemesinde büyük etki yaratmıştır. Güvenlik sektöründe lider markalar olan LG, BFT,SAMSUNG ,MAVİGARD, PARADOX, VPON,BOSCH Ürünlerini tercih ederek uzun yıllar sorunsuz bir hizmet garantisi sağlamaktadır. SAGES GÜVENLİK SİSTEMLERİ, Kaliteyi uygun fiyata alacağınızı taahhüt ederek Sakarya ve çevre illerde saygınlığını kazanmıştır.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetinin işimizde temel bir unsur olduğunun bilincinde; Kalite ve Yönetim Sistemlerine uygun olarak heran kendini yenilemek ve geliştirmek Sektöründeki gelişmeleri takip ederek personel donanımımızı sürekli arttırmak Müsterilerinin ihtiyaçlarına zamaninda cevap vererek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeden doğru ürünü düşük maliyetle müşterilerine sunabilmek.

Misyonumuz
Sages Güvenlik olarak ; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, sağlam temellerle oluşturduğu müşteri ilişkileri ile, kendini ve ürünlerini geliştiren, sektöründe farklılık yaratarak konusun da öncü bir firma olmaktır.

Sayın Ziyaretçilerimiz ve Müşterilerimiz,

Her zaman en kaliteli, en sağlam, en uzun ömürlü ve dünya çapında isim yapmış ürünleri kullanmaktayız.

Verilen hizmetten memnun olan her müşterimiz bize yeni müşteriler getirmeye devam etmektedir. Memnun olmayan müşterinin ise kötü bir referans olacağının farkındayız. Biz her kurduğumuz güvenlik sisteminde ve satışını yapığımız tüm ürünlerde, her zaman müşteri memnuniyetini amaç edinmeye çalıştık.

Evinizin, işyerinizin güvenliği için her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmekte, sizlere daha da iyi ürünler sunabilmek için güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Güvenlik ürünlerinde dünyanın seçkin markalarından oluşan teknoloji ve çözüm ortaklarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Saygılarımızla,
Sages Güvenlik.

Deneyim ve Tecrubenin önemi inkar edilemez.

Sages Güvenlik Sistemleri Çalışanları, güvenlik konularında gerçek eğitim almış, iş tecrübesi fazla kişilerden seçilmektedir. Teknik Servisimizde çalışabilmek için en az Elektronik Yüksek Okulu Mezunu olmak gerekir.

Her personelimiz proje kapsamında kendisine verilen görevi hızlı ve koordine şekilde yerine getirir.

Kesintisiz İletişim imkanları.

7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Sages Güvenlik firmamızı aradığınızda hemen ulaşabilirsiniz. Telefonlarımız ve Acil Güvenlik Personelimizin Telefonları 24 saat açık olmakta, her türlü bilgiyi size aktarabilmektedir.

Sages Güvenlik %100 Müşteri Memnuniyeti Prensibiyle çalışır. Güvenlik Sisteminizin; Uzun ömürlü olması, Sorunsuz çalışması, Size alarm anında haber verebilmesi gerekir. Kurduğumuz yüzlerce sistemde memnun müşteri edinmek temel amacımızdır. Çünkü her memnun müşteri yeni bir müşteri getirir.

Zamanında İş teslimi.

Güvenlik Sistemi montajcılarının genelde uyamadıkları zamanında teslim konusuna Sages Güvenlik olarak çok hassas yaklaşmatadır.

Müşterisine verdiği saatte keşfe gider, verdiği saatte işi eksiksiz teslim eder.

Bunu yapabilmesinin sırrı nedir?

Sages Güvenlik İşini önemseyen, konusunda uzman personelleri ile hizmet verir. Ekipteki herkes bir birimin yedeğini oluşturabilecek kapasitededir.

Satış Sonrası Hizmetler

Kurulan Her Güvenlik Sisteminin 2 yıl Garantisi mevcuttur. Güvenlik Sisteminizi taktırdıktan sonra zamanla farklı ihtiyaçlarınıza göre farklı çözümler isteyebilirsiniz. Sages Güvenlik sadece kendi montajını yaptığı sistemlerde her türlü isteğinize uygun çözümler sunacaktır.

UST

Bursa Güvenlik Kamera sistemleri firmaları, şirketleri, şirketi

<