YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Sages Güvenlik; ev, ofis, işyeri mekanlarında Yangın Güvenlik Sistemleri ile riskinizi tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu sistemde en son teknolojiye sahip, yangın alarm panellerini, duman dedektörlerini, ısı dedektörlerini, kırbas butonlarını, uyarı sirenlerini ve gaz dedektörlerini kullanmaktadır. Kullanılan bu sistemler sayesinde tarafımıza gelen sinyaller; Anlaşmalı Alarm İzleme Merkezileri tarafından alınmakta, müşterilerimize bilgisi verilmekte ve gerekli kolluk kuvvetlerine durum bildirilmektedir. Bu hizmetimiz 7 gün 24 saat verilmekte olup, gerekli olduğu hallerde ise tarafınıza teknik destek hizmeti de verilmektedir.

*Ürün resimlerinin üzerine farenizi getirerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yangın Alarm Panelleri

Sages Güvenlik

Algılayıcılardan gelen bilgileri değerlendiren ve ihbarı yönlendiren, sistemlerin beyni sayılabilecek ekipmanlardır. Kontrol panelleri, bir diğer adı ile YANGIN ALARM PANELLERİ, günümüzde iki ana başlık altında incelenebilir.


Email: info @ sagesguvenlik.com

Isı Dedektörü

Sages Güvenlik

Bu dedektörler, yangın sırasında oluşan ısı etkisini izleyerek belli sıcaklıkta ve ısınma durumlarında, alarm bilgisini bağlı oldukları kontrol elemanlarına bildirirler. Örnek: Mutfaklar, garajlar, çamaşırhaneler, makina daireleri ...


Email: info @ sagesguvenlik.com

Kırbas Butonu

Sages Güvenlik

Manuel olarak yangın bildirme amaçlı Kır-Bas tipi butondur. Yangını fark eden personelin diğer personellere ve sisteme kolayca ihbar etmesini sağlar. Buton camı kırıldığında sistemi tetikler ve yangının anında diğer birimlerce de algılanmasını sağlar. Çok çeşitli türleri bulunan ekipmanlardır.


Email: info @ sagesguvenlik.com

Uyarı Sireni

Sages Güvenlik

Yangının varlığı, yangın alarm sistemleri tarafından tespit edildiğinde olaydan habersiz olanları uyarmak amacı ile kullanılan cihazlardır. Sesli ve Işıklı olmak üzere ikiye ayrılırlar. Ses gücü 118 db olup çok geniş alanları uyarabilirler.


Email: info @ sagesguvenlik.com

UST

Yangın Algılama ve ihbar sistemleri sages güvenlik güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.